Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Prudký
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2024
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
29.2. 14:30
LA033
Nové Bránice - Hostěrádky
31 : 23
23.11. 15:00
LA019
Hostěrádky - Uh. Hradiště
24 : 22
26.10. 15:00
LA029
Hostěrádky - Juliánov
25 : 40
13.10. 16:00
LA012
Juliánov - Nové Bránice
25 : 27
28.9. 16:00
LA006
Měnín - Juliánov
19 : 28
22.9. 16:15
LA003
Nové Bránice - Hostěrádky
27 : 30
15.9. 16:00
LA025
Sokolnice - Uh. Hradiště
28 : 25
14.9. 16:00
LA026
Měnín - Hostěrádky
27 : 28
Jihomoravská liga st. žáků
29.2. 12:45
LF087
Nové Bránice - Handball Brno A
27 : 28
27.11. 17:30
LF051
Ivančice - Juliánov
27 : 31
23.11. 12:00
LF052
Sokolnice - SK Kuřim
19 : 34
3.11. 14:30
LF032
Handball Brno A - Sokolnice
37 : 17
3.11. 13:00
LF033
Handball Brno B - Ivančice
14 : 19
20.10. 12:00
LF025
Juliánov - Újezd u Brna
33 : 41
22.9. 14:30
LF006
Nové Bránice - Ivančice
21 : 28
8.9. 13:30
LF055
Újezd u Brna - Handball Brno B
31 : 11
Jihomoravská liga st. žákyní
19.10. 10:30
LG017
SKH Velká n.V. - Bohunice
10 : 31
12.10. 13:00
LG013
Bohunice - Hodonín
28 : 21
8.9. 10:30
LG002
Újezd u Brna - Ivančice
18 : 33
Jihomoravská liga ml. žáků
23.11. 10:30
LH052
Sokolnice - SK Kuřim
15 : 36
3.11. 11:30
LH032
Handball Brno - Sokolnice
27 : 6
20.10. 10:30
LH025
Juliánov - Újezd u Brna
12 : 25
8.9. 12:00
LH055
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
29 : 9
Jihomoravská liga ml. žákyní
19.10. 09:00
LJ017
Velká n.V. - Bohunice
25 : 13
12.10. 11:30
LJ013
Bohunice - Hodonín
12 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Uh. Hradiště - Nové Bránice
23.5. 14:00
video
online
Měnín - Sokolnice
23.5. 16:00
video
online
Juliánov - Hostěrádky
24.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Juliánov
11
9
0
2
348 : 271
18
2
Nové Bránice
12
7
0
5
343 : 311
14
3
Hostěrádky
11
7
0
4
273 : 307
14
4
Sokolnice
11
6
0
5
288 : 263
12
5
Uh. Hradiště
12
5
0
7
335 : 332
10
6
Měnín
11
0
0
11
261 : 364
0
Tabulka střelců
Richard Šenkyřík
Sokol Hostěrádky
68
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
56
David Procházka
Sokol Nové Bránice
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
24
Petr Rusanov
Sokol Měnín
18
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
30
Antonín Svoboda
Sokol Nové Bránice
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.