Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.12. 16:15
AB064
Házená L.Hustopeče - Chodov
36 : 25
3.11. 17:00
AB036
Chodov - HBC Strakonice 1921
23 : 30
19.10. 17:00
AB029
Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
33 : 20
28.9. 17:00
AB011
Náchod - Chodov
35 : 26
21.9. 17:00
AB001
TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín "B"
29 : 19
2 liga muži JVČ
22.9. 12:00
AC002
H.Brod - Slavia
25 : 25
2.liga muži JM
7.12. 17:00
AE062
Ivančice - Telnice
32 : 32
23.11. 17:00
AE052
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
36 : 19
9.11. 17:00
AE041
Sokol V. Meziříčí - SHC Maloměřice Brno B
26 : 25
2.liga starší dorostenci Z
3.11. 15:00
AH036
Chodov - Loko Louny
21 : 24
19.10. 15:00
AH029
1.HK Dvůr Králové - TJ D.Cerekev
44 : 18
22.9. 10:00
AH002
Jiskra Havlíčkův Brod - Liberec
14 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
28.9. 15:00
AK011
Náchod - TJ Sokol Úvaly
17 : 49
2.liga mladší dorostenci - JM
7.12. 13:00
ALA062
HK Ivančice - Sokol Telnice
31 : 34
23.11. 15:00
ALA052
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 32
9.11. 15:00
ALA041
Sokol V. Meziříčí - Chrudim
34 : 22
2.liga mladší dorostenci - SM
21.9. 15:00
ALB001
TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava
28 : 28
Český pohár mužů
16.10. 19:00
AM053
1.HC Pardubice - SHC Maloměřice Brno
29 : 30
Český pohár žen
11.9. 18:00
AN012
Sokol V. Meziříčí - J.Hradec
22 : 26
1.liga ženy
7.12. 15:00
AR063
HK Ivančice - H.Brod
26 : 26
5.10. 17:00
AR017
S.Vršovice A - J.Hradec
25 : 27
2.liga ženy - západ
1.12. 11:00
AS055
Sokol Písek B - Slavoj Tachov
39 : 30
5.10. 19:00
AS017
S.Vršovice B - Astra
21 : 22
2.liga ženy - východ
9.11. 13:00
AT036
Sokol V. Meziříčí - HC Nový Jičín
29 : 11
1.liga starších dorostenek
1.12. 13:00
AUA055
Písek - DHK Baník Most
16 : 30
16.11. 16:00
AUA053
Házená J.Hradec - Slavia
23 : 27
1.liga mladší dorostenky
16.11. 14:00
AV053
J.Hradec - Slavia
25 : 26
Společná regionální liga mužů
30.11. 19:00
CR521
Sokol N. Veselí B - Sokol Chrudim
42 : 22
Liga Vysočiny - mladší žáci
28.9. 11:30
JC028
Sokol V. Meziříčí A - SK Kuřim B
17 : 15
28.9. 11:00
JC027
Sokol N. Veselí A - Sokol N. Veselí B
9 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Uh. Hradiště - Nové Bránice
23.5. 14:00
video
online
Měnín - Sokolnice
23.5. 16:00
video
online
Juliánov - Hostěrádky
24.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Juliánov
11
9
0
2
348 : 271
18
2
Nové Bránice
12
7
0
5
343 : 311
14
3
Hostěrádky
11
7
0
4
273 : 307
14
4
Sokolnice
11
6
0
5
288 : 263
12
5
Uh. Hradiště
12
5
0
7
335 : 332
10
6
Měnín
11
0
0
11
261 : 364
0
Tabulka střelců
Richard Šenkyřík
Sokol Hostěrádky
68
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
56
David Procházka
Sokol Nové Bránice
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
24
Petr Rusanov
Sokol Měnín
18
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
30
Antonín Svoboda
Sokol Nové Bránice
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.