Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga st. žákyní
Podzim - 1. kolo
14.9.2019
10:30
LG001
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Petr Kremláček
,
Jiří Špunar
,
8.9.2019
10:30
LG002
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
10.11.2019
10:45
LG003
SKH Velká n.V.
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Petr Mužný
,
14.9.2019
11:00
LG004
SHK Veselí n. M.
-
DDM Strážnice
Jaroslav Hanych
,
Josef Škroch
,
Podzim - 2. kolo
21.9.2019
13:00
LG005
Tatran Bohunice
-
DDM Strážnice
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
22.9.2019
10:00
LG006
HK Hodonín
-
SHK Veselí n. M.
Patrik Hajn
,
Petr Rusanov
,
22.9.2019
13:30
LG007
HK Ivančice
-
SKH Velká n.V.
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
21.9.2019
10:30
LG008
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Špunar
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 3. kolo
29.9.2019
10:30
LG009
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
5.10.2019
10:30
LG010
SKH Velká n.V.
-
SK Kuřim
Josef Stoklasa
,
5.10.2019
11:00
LG011
SHK Veselí n. M.
-
HK Ivančice
Tomáš Kopřiva
,
Patrik Hajn
,
5.10.2019
11:00
LG012
DDM Strážnice
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Petr Mužný
,
Podzim - 4. kolo
12.10.2019
13:00
LG013
Tatran Bohunice
-
HK Hodonín
Karolína Pavelová
,
Jiří Prudký
,
20.10.2019
15:30
LG014
HK Ivančice
-
DDM Strážnice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
12.10.2019
10:30
LG015
SK Kuřim
-
SHK Veselí n. M.
Jindřich Berger
,
Martin Ševčík
,
13.10.2019
10:30
LG016
Sokol Újezd u Brna
-
SKH Velká n.V.
Tomáš Kopřiva
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 5. kolo
19.10.2019
10:30
LG017
SKH Velká n.V.
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jiří Prudký
,
19.10.2019
11:00
LG018
SHK Veselí n. M.
-
Sokol Újezd u Brna
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
19.10.2019
11:00
LG019
DDM Strážnice
-
SK Kuřim
Petr Kremláček
,
Martin Moliš
,
19.10.2019
09:30
LG020
HK Hodonín
-
HK Ivančice
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
Podzim - 6. kolo
26.10.2019
13:00
LG021
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
26.10.2019
10:30
LG022
SK Kuřim
-
HK Hodonín
Patrik Hajn
,
Petr Rusanov
,
17.5.2020
10:00
LG023
Sokol Újezd u Brna
-
DDM Strážnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
26.10.2019
10:30
LG024
SKH Velká n.V.
-
SHK Veselí n. M.
Otakar Bujnoch
,
Petr Mužný
,
Podzim - 7. kolo
2.11.2019
11:00
LG025
SHK Veselí n. M.
-
Tatran Bohunice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
2.11.2019
11:00
LG026
DDM Strážnice
-
SKH Velká n.V.
Dominik Florián
,
Bára Holátová
,
2.11.2019
15:00
LG027
HK Hodonín
-
Sokol Újezd u Brna
Tomáš Gajda
,
Jan Kosmák
,
9.11.2019
10:00
LG028
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Patrik Hajn
,
Michal Hanák
,
Jaro - 8. kolo
19.4.2020
11:30
LG029
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
19.4.2020
13:30
LG030
HK Ivančice
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
18.4.2020
10:45
LG031
HK Hodonín
-
SKH Velká n.V.
Patrik Jonáš
,
Sylvie Šimková
,
1.5.2020
11:00
LG032
DDM Strážnice
-
SHK Veselí n. M.
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
Jaro - 9. kolo
25.4.2020
11:00
LG033
DDM Strážnice
-
Tatran Bohunice
Dominik Novosád
,
Petr Rusanov
,
25.4.2020
11:00
LG034
SHK Veselí n. M.
-
HK Hodonín
Milan Letev
,
Martin Moliš
,
25.4.2020
10:30
LG035
SKH Velká n.V.
-
HK Ivančice
Tomáš Bubeníček
,
Libor Kazda
,
26.4.2020
10:00
LG036
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Tomáš Kopřiva
,
Jiří Matuška
,
Jaro - 10. kolo
2.5.2020
13:00
LG037
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
2.5.2020
10:30
LG038
SK Kuřim
-
SKH Velká n.V.
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
23.2.2020
13:30
LG039
HK Ivančice
-
SHK Veselí n. M.
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
2.5.2020
00:00
LG040
HK Hodonín
-
DDM Strážnice
Kristýna Klossová
,
Sylvie Šimková
,
Jaro - 11. kolo
29.2.2020
11:45
LG041
HK Hodonín
-
Tatran Bohunice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
10.5.2020
11:00
LG042
DDM Strážnice
-
HK Ivančice
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
29.2.2020
15:00
LG043
SHK Veselí n. M.
-
SK Kuřim
Kristýna Klossová
,
Michal Hanák
,
1.3.2020
14:30
LG044
SKH Velká n.V.
-
Sokol Újezd u Brna
Otakar Bujnoch
,
Petr Mužný
,
Jaro - 12. kolo
28.3.2020
11:30
LG045
Tatran Bohunice
-
SKH Velká n.V.
Daniel Douda
,
Mauro Švábenský
,
nezadáno
10:30
LG046
Sokol Újezd u Brna
-
SHK Veselí n. M.
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
14.2.2020
16:30
LG047
SK Kuřim
-
DDM Strážnice
Filip Procházka
,
Michal Hanák
,
3.5.2020
13:30
LG048
HK Ivančice
-
HK Hodonín
Jiří Dolejší
,
Stanislav Chalupa
,
Jaro - 13. kolo
15.3.2020
15:30
LG049
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
14.3.2020
11:15
LG050
HK Hodonín
-
SK Kuřim
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
14.3.2020
11:00
LG051
DDM Strážnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jan Kosmák
,
Mauro Švábenský
,
14.3.2020
14:00
LG052
SHK Veselí n. M.
-
SKH Velká n.V.
Jiří Kräuter
,
Iva Ulrychová
,
Jaro - 14. kolo
9.5.2020
11:30
LG053
Tatran Bohunice
-
SHK Veselí n. M.
Roman Bauer
,
Aleš Chaloupka
,
4.4.2020
10:30
LG054
SKH Velká n.V.
-
DDM Strážnice
Aleš Chaloupka
,
Jiří Špunar
,
5.4.2020
14:00
LG055
Sokol Újezd u Brna
-
HK Hodonín
Jaroslav Hanych
,
Josef Škroch
,
4.4.2020
12:00
LG056
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Daniel Douda
,
Tomáš Gajda
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.